Terapie loutkou termíny





2022 Kdy, kde, v kolik, kdo:

9.12.2022OrlováZŠ Jarní, Slezská 200, Orlová-Poruba
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
9.12.2022OrlováZŠ Jarní, Slezská 200, Orlová-Poruba
9:00Pavla, Jindraterapie loutkou
Prosinec
25.11.2022BrnoMŠ Gellnerova
10:30terapie loutkou
25.11.2022BrnoMŠ Gellnerova
9:00terapie loutkou
23.11.2022OstravaZŠ Těšínská
10:50Pavla, Jindraterapie loutkou
23.11.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
22.11.2022OstravaZŠ Železárenská
9:45Jindra, Terkaterapie loutkou
22.11.2022OstravaZŠ Wolkrova
9:00Jindra, Terkaterapie loutkou
15.11.2022BrnoZŠ Štolcova
14:45terapie loutkou
15.11.2022BrnoZŠ Štolcova
13:45terapie loutkou
15.11.2022OpavaZŠ Dostojevského
11:10Gabka, Jindraterapie loutkou
15.11.2022OpavaZŠ Dostojevského
10:20Gabka, Jindraterapie loutkou
15.11.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Gabka,Jindraterapie loutkou
15.11.2022BrnoMŠ Štolcova
11:00terapie loutkou
15.11.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00terapie loutkou
14.11.2022BrnoZŠ Kamenomlýnská
10:00terapie loutkou
14.11.2022BrnoZŠ Kamenomlýnská
8:30terapie loutkou
11.11.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie Hlučín
9:00terapie loutkou
10.11.2022OpavaČtyřlístek
9:30Gabka, Jindraterapie loutkou
10.11.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie Hlučín
10:00Klára, Vojtaterapie loutkou
9.11.2022OpavaZŠ Slezského odboje
11:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
9.11.2022OpavaZŠ Slezského odboje
8:15Jindra, Gabkaterapie loutkou
8.11.2022BrnoCentrum Kociánka
14:45terapie loutkou
8.11.2022BrnoCentrum Kociánka
13:45terapie loutkou
8.11.2022BrnoMŠ Barvičova
11:00terapie loutkou
8.11.2022BrnoMŠ Barvičova
10:00terapie loutkou
4.11.2022OrlováZŠ Jarní, Slezská 200, Orlová-Poruba
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
4.11.2022OrlováZŠ Jarní, Slezská 200, Orlová-Poruba
9:00Pavla, Jindraterapie loutkou
1.11.2022OstravaZŠ Těšínská
10:50Pavla, Jindraterapie loutkou
1.11.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
Listopad
27.10.2022OpavaNákladní
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkoou
25.10.2022BrnoCentrum Kociánka
10:00Tom, Evaterapie loutkou
24.10.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie Poruba
11:00Jindra, Martaterapie loutkou
24.10.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie vítkovice
9:30Jindra, Martaterapie loutkou
24.10.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie hrabůvka
10:00Adam, Terkaterapie loutkou
24.10.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie hrabůvka
9:00Adam, Terkaterapie loutkou
19.10.2022BrnoZŠ Štolcova
13:45Vojta, Evaterapie loutkou
19.10.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Vojta, Evaterapie loutkou
18.10.2022OpavaZŠ Dostojevského
11:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
18.10.2022OpavaZŠ Dostojevského
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
18.10.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
14.10.2022BrnoZŠ Gellnerova
10:30Eva, Anetaterapie loutkou
14.10.2022BrnoZŠ Gellnerova
9:00Eva, Anetaterapie loutkou
14.10.2022OrlováZŠ Jarní, Slezská 200, Orlová-Poruba
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
14.10.2022OrlováZŠ Jarní,Slezská 200, Orlová-Poruba
9:00Pavla, Jindraterapie loutkou
13.10.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie Hlučín
10:00Klára, Radkaterapie loutkou
11.10.2022OstravaZŠ Železárenská
11:00Jindraterapie loutkou
11.10.2022OstravaZŠ Wolkrova
9:45Jindra,terapie loutkou
11.10.2022BrnoZŠ Kamenomlýnská
10:00Tom, Evaterapie loutkou
11:10.2022BrnoZŠ Kamenomlýnská
9:00Tom, Evaterapie loutkou
9.10.2022BrnoCentrum Kociánka
10:00Tom, Evaterapie loutkou
5.10.2022OstravaPrapos
9:30Klára, Vojtaterapie loutkou
Říjen
30.9.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie Vítkovice
9:30Klára, Jindraterapie loutkou
29.9.2022BrnoZŠ Štolcova
9.30Vojta, Evaterapie loutkou
29.9.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
10:00Ondraterapie loutkou
29.9.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
9:00Ondraterapie loutkou
27.9.2022OpavaZŠ Dostojevského
10:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
27.9.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
27.9.2022OpavaZŠ Dostojevského
8:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
27.9.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Vojta, Evaterapie loutkou
22.9.2022OstravaZŠ Těšínská
11:00Ondraterapie loutkou
22.9.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Ondraterapie loutkou
21.9.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:45Jindra, Terkaterapie loutkou
21.9.2022OstravaZŠ Wolkrova
9:30Jindra, Terkaterapie loutkou
16.9.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie hrabůvka
11:00Ondraterapie loutkou
16.9.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie hrabůvka
10:00Ondraterapie loutkou
9.9.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie vítkovice
10:00Ondraterapie loutkou
9.9.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie poruba
9:00Ondraterapie loutkou
14.9.2022BrnoMŠ Barvičova – Ibsenka
9.30Eva, Tomterapie loutkou
9.9.2022BrnoKociánka
9:00Eva, Tomterapie loutkou
6.9.2022OstravaZŠ Wolkrova
11.30Ondraterapie loutkou
6.9.2022OstravaZŠ Železárenská
9:45Ondraterapie loutkou
2.9.2022OstravaPrapos
10:00Ondraterapie loutkou
2.9.2022OstravaPrapos
9:00Ondraterapie loutkou
Září
31.8.2022OstravaPrapos
9:30Jindra, Kláraterapie loutkou
8.8.2022OstravaGVUO
10:00Sandra, Adamterapie loutkou
8.8.2022OstravaGVUO
9:00Sandra, Adamterapie loutkou
Srpen
28.7.2022OstravaPrapos
9:30Marta, Jindraterapie loutkou
18.7.2022OstravaGVUO
14:00Radka, Jindraterapie loutkou
18.7.2022OstravaGVUO
13:00Radka, Jindraterapie loutkou
Červenec
21.6.2022OstravaZŠ Těšínská
11:00Pavla, Jindraterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Kapitána Vajdy
9:30Radka, Romanterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Kapitána Vajdy
8:30Radka, Romanterapie loutkou
20.6.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hlučín
10:00Radka, Kláraterapie loutkou
13.6.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Terkaterapie loutkou
8.6.2022OstravaPrapos
9:30Vojta, Kláraterapie loutkou
Červen
31.5.2022BrnoZŠ Štolcova
10:30Eva, Vojtaterapie loutkou
31.5.2022BrnoMŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
28.5.2022OstravaGVUO
10:30Sandra, Adamterapie loutkou
28.5.2022OstravaGVUO
9:30Sandra, Adamterapie loutkou
26.5.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
26.5.2022OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
25.5.2022OstravaGVUO
10:00Pavla, Sandraterapie loutkou
25.5.2022OstravaGVUO
9:00Pavla, Sandraterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
10:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
8:30Jindra,Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Poruba
10:00Ondraterapie loutkou individuální
24.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Vítkovice
8:45Ondraterapie loutkou individuální
24.5.2022BrnoMŠ Barvičova
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
18.5.2022OpavaZŠ Slezského odboje
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
17.5.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
17.5.2022OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
13.5.2022BrnoKociánka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
11.5.2022OstravaZŠ Těšínská
10:30Pavla, Sandraterapie loutkou
11.5.2022OstravaZŠ Těšínská
9:30Pavla, Sandraterapie loutkou
9.5.2022OstravaPrapos
10:00Ondraterapie loutkou – individuální
9.5.2022OstravaPrapos
9:00Ondraterapie loutkou – individuální
5.5.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
10:00Radka, Romanterapie loutkou
5.5.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
9:00Radka, Romanterapie loutkou
4.5.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hlučín
10:00Klára, Radkaterapie loutkou
2.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Terkaterapie loutkou
Květen
29.4.2022OstravaZŠ Těšínská
11:00Pavla, Jindraterapie loutkou
29.4.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
29.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
10:30Eva, Anetaterapie loutkou
29.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
9:30Eva, Anetaterapie loutkou
27.4.2022OstravaPrapos
9:30Klára, Vojtaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
10.30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
8:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022BrnoMŠ Barvičova
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
22.4.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální DiakonieVítkovice
10:00Pavla, Jitkaterapie loutkou
22.4.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální DiakonieVítkovice
9:00Pavla, Jitkaterapie loutkou
19.4.2022BrnoZŠ Štolcova
9:30Eva, Vojtaterapie loutkou
11.4.2022OstravaPrapos
10:00Ondraterapie loutkou
11.4.2022OstravaPrapos
9:00Ondraterapie loutkou individuální
8.4.2022BrnoKociánka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
6.4.2022OpavaZŠ Slezského odboje
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
6.4.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Ondraterapie loutkou individuální
6.4.2022OstravaZŠ Železárenská
9:00Ondraterapie loutkou individuální
5.4.2022BrnoZŠ Štolcova
9:30Eva, Vojtaterapie loutkou
1.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
10:00Eva, Anetaterapie loutkou
1.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
9:00Eva, Anetaterapie loutkou
Duben
31.3.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Adam, Ondraterapie loutkou
31.3.2022OstravaZŠ Těšínská
9:00Adam, Ondraterapie loutkou
29.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
28.3.2022BrnoKociánka
9:00Eva, Tomášterapie loutkou
25.3.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Eva, Vojtaterapie loutkou
22.3.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Eva, Vojtaterapie loutkou
16.3.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:15Ondraterapie loutkou individuální
16.3.2022OstravaZŠ Železárenská
9:00Ondraterapie loutkou individuální
11.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
8.3.2022BrnoMŠ Barvičova – Ibsenka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
8.3.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Pavlaterapie loutkou
8.3.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
9:00Adam, Pavlaterapie loutkou
1.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
Březen
18.2.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Ondraindividuální terapie loutkou
18.2.2022OstravaZŠ Těšínská
8:45Ondraindividuální terapie loutkou
15.2.2022OstravaZŠ Železárenská
10:15Ondraindividuální terapie loutkou
15.2.2022OstravaZŠ Wolkrova
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
Únor