Báječně prožitý den

Účastníci dílny se seznamují s knihou Przemka Wechterowicze Obejmi mě prosím.  S tátou medvědem a jeho synkem prožijí nevšední setkání s obyvateli lesa. Děti se budou zamýšlet, jak mohou někoho potěšit nebo jak by mohl vypadat báječně prožitý den.  Společně s lektory budou zjišťovat, na co všechno může pomoct objetí a co dělat, když někdo objímání nemá rád.

Dílna je určena pro děti z MŠ (5+) a žáky 1. – 3.tříd ZŠ

Délka: 60minut MŠ, 90minut ZŠ

Cena: minimální částka 1.400 Kč/dílna
při skupině nad 20 dětí 70 Kč/dítě

Dílnu je možné zaplatit v den konání

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školky či školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

14.3.2024Frýdek MístekZŠ El. Krásnohorské
10:00Klára, Jana2.B
14.3.2024Frýdek MístekZŠ El. Krásnohorské
8:00Klára, Jana2.A
5.3.2024KarvináZŠ Mendelova
10:00Jana, Klára1.B
5.3.2024KarvináZŠ Mendelova
8:00Jana, Klára1.A
Březen
5.2.2024VratimovZŠ Datyňská
9:55Klára, Jana1.A
5.2.2024VratimovZŠ Dtayňská
7:55Klára, Jana
Únor
19.1.2024Frýdek MístekZŠ El. Krásnohorské
8:00Klára, Jitka2.C
Leden
29.11.2023VáclavoviceZŠ Václavovice
10:00Klára, Jana2.třídy
29.11.2023VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Klára, Jana2.třídy
3.11.2023Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
8:25Klára, Jitka1. třída
Listopad
23.10.2023OstravaMŠ Lechowiczova
9:15Klára, Janakočička
16.10.2023OstravaMŠ Lechowiczova
10:00Klára, Janasluníčko
16.10.2023OstravaMŠ Lechowiczova
8:45Klára, Janahříbek
Říjen
22.9.2023OstravaMŠ Dvořákova
9:00Jitka, Honza5-6let
Září
19.6.2023Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Klára, Honza1.třída
13.6.2023VratimovZŠ Datyňská
10:00Klára, Honza1. nebo 2.tř
13.6.2023VratimovZŠ Datyňská
8:00Klára, Honza1. nebo 2.tř
Červen
28.4.2023BruzoviceZŠ Bruzovice
8:00Klára, Marta1.+2.třída
Duben
28.3.2023DětmaroviceZŠ Dětmarovice
10:45Klára, Terkadruhá třída
9.3.2023Český TěšínZŠ Hrabina, ul. Ostravská
7:50Jindra, Radka2.A
Březen
28.2.2023ŘepištěZŠ Řepiště
10:00Klára, Honza2.tř
28.2.2023ŘepištěZŠ Řepiště
8:00Klára, Honza1.tř
17.2.2023Havířov ŠumbarkZŠ M.Pujmanové
8:00Klára, Honza1.B
10.2.2023OstravaMŠ Ignáta Herrmanna
10:00Honza, Sandra
10.2.1023OstravaMŠ Ignáta Herrmanna
9:00Honza, Sandra
Únor
11.1.2023OstravaMŠ Gen.Janka 1/1236, Ostrava – Mariánské Hory
10:00Radka, Klára
9.1.2023VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Klára, Jitka2.tř
Leden
25.11.2022Český TěšínZŠ Hrabina, ul. Ostravská
9:50Klára, Sandra2.B
25.11.2022Český TěšínZŠ Hrabina, ul. Ostravská
7:50Klára,Sandra1.B
24.11.2022KarvináZŠ Mendelova
8:00Klára, Radka2.B
4.11.2022KarvináZŠ Mendelova
10:00Klára, Sandra1.tř
4.11.2022KarvináZŠ Mendelova
8:00Klára, Sandra1.tř
Listopad
19.10.2022Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
7:30Radka, Klára1.tř
Říjen
19.9.2022KopřivniceZŠ 17. listopadu
10:55Honza,Jitka
Září
24.8.2022OstravaMŠ Hello – dubina
9:30Radka, Sandra
23.8.2022OstravaMŠ Hello – poruba
9:30Radka, Sandra
Srpen
20.5.2022HavířovZŠ M.Pujmanové
10:00Klára, Sandra1. třída
20.5.2022HavířovZŠ M.Pujmanové
8:00Klára, Sandra1.třída
Květen
28.3.2022OstravaZŠ Matiční
8:00Klára, Radka2. třída
25.3.2022OstravaZŠ Matiční
10:00Sandra, Honza2. třída
25.3.2022OstravaZŠ Matiční
8:00Sandra, Honza2.třída
21.3.2022OstravaMŠ montessori, Matrosovova 833/14
9:00Klára, Radka
17.3.2022OstravaMŠ Zelená 43/A
8:00Klára a JitkaMŠ předškoláci
7.3.2022VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Klára, Jitka3.B
3.3.2022Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
9:25Honza, Jitka1.tř
Březen
3.12.2021HavířovZŠ M.Pujmanové
10:00Honza, Sandra1.tř
3.12.2021HavířovZŠ M.Pujmanové
8:00Honza, Sandra1.tř
Prosinec
18.11.2021Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Honza, Radka2.tř
18.11.2021Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Honza, Radka2.tř
10.11.2021Nový JičínZŠ Tyršova 1
9:50Honza, Jitka1.tř
8.11.2021SoběšoviceZŠ Soběšovice
8:15Jitka, Honza1. a 2. ročník
Listopad
13.10.2021OstravaZŠ Provaznická
8:55Honza Jitka 1.tř
8.10.2021Ostrava MŠ Lechowiczova
8:30Honza, Sandra
Říjen
12.2.2021Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Klára, Sandra3.tř
12.2.2021Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Klára, Sandra3.tř
5.2.2021Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Klára, Sandra1.tř
5.2.2021Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Klára, Sandra1.tř
Únor
Listopad
6.3.2020Týniště nad OrlicíZUŠ Týniště
12:30Klára, Pavla1.-2.tř
Březen
24.2.2020OstravaZŠ Monty school
9:05Klára, Sandra1.tř
17.2.2020OstravaZŠ Monty school
10:50Klára, Sandra3.tř
17.2.2020OstravaZŠ Monty school
9:05Klára, Sandra2.tř
3.2.2020Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
9:30Klára, Sandra1.tř.
Únor
20.1.2020Frýdek MístekZŠ. E. Krásnohorské
10:00Klára, Sandra3.třída
20.1.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
8:00Klára, Sandra3. třída
13.1.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
10:00Klára, Jindra3.třída
13.1.2020Frýdek MístekZŠ E. Krásnohorské
8:00Klára, Jindra3.třída
Leden
9.12.2019KarvináZŠ a MŠ Mendelova
10:00Klára, Jitka1.tř
Prosinec
17.10.2019FulnekZŠ Komenského
8:00Klára, Jitka3.A
Říjen
30.9.2019Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Klára, Sandra3.třída
30.9.2019Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Klára, Sandra3.třída
Září