Terapie loutkou termíny





2022 Kdy, kde, v kolik, kdo:

9.12.2022OrlováZŠ Jarní
Pavla, Jindraterapie loutkou
Prosinec
4.11.2022OrlováZŠ Jarní
Pavla, Jindraterapie loutkou
Listopad
14.10.2022OrlováZŠ Jarní
Pavla, Jindraterapie loutkou
Říjen
31.8.2022OstravaPrapos
9:30Jindra, Kláraterapie loutkou
8.8.2022OstravaGVUO
10:00Sandra, Adamterapie loutkou
Srpen
28.7.2022OstravaPrapos
9:30Marta, Jindraterapie loutkou
18.7.2022OstravaGVUO
13:00Radka, Jindraterapie loutkou
Červenec
21.6.2022OstravaZŠ Těšínská
11:00Pavla, Jindraterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Kapitána Vajdy
9:30Radka, Romanterapie loutkou
21.6.2022OstravaZŠ Kapitána Vajdy
8:30Radka, Romanterapie loutkou
20.6.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hlučín
10:00Radka, Kláraterapie loutkou
13.6.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Terkaterapie loutkou
8.6.2022OstravaPrapos
9:30Vojta, Kláraterapie loutkou
Červen
31.5.2022BrnoZŠ Štolcova
10:30Eva, Vojtaterapie loutkou
31.5.2022BrnoMŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
28.5.2022OstravaGVUO
10:30Sandra, Adamterapie loutkou
28.5.2022OstravaGVUO
9:30Sandra, Adamterapie loutkou
26.5.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
26.5.2022OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
25.5.2022OstravaGVUO
10:00Pavla, Sandraterapie loutkou
25.5.2022OstravaGVUO
9:00Pavla, Sandraterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
10:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OpavaZŠ Dostojevského
8:30Jindra,Gabkaterapie loutkou
24.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Poruba
10:00Ondraterapie loutkou individuální
24.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Vítkovice
8:45Ondraterapie loutkou individuální
24.5.2022BrnoMŠ Barvičova
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
18.5.2022OpavaZŠ Slezského odboje
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
17.5.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Jindra, Terkaterapie loutkou
17.5.2022OstravaZŠ Železárenská
8:45Jindra, Terkaterapie loutkou
13.5.2022BrnoKociánka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
11.5.2022OstravaZŠ Těšínská
10:30Pavla, Sandraterapie loutkou
11.5.2022OstravaZŠ Těšínská
9:30Pavla, Sandraterapie loutkou
9.5.2022OstravaPrapos
10:00Ondraterapie loutkou – individuální
9.5.2022OstravaPrapos
9:00Ondraterapie loutkou – individuální
5.5.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
10:00Radka, Romanterapie loutkou
5.5.2022OstravaZŠ Kpt. Vajdy
9:00Radka, Romanterapie loutkou
4.5.2022HlučínZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hlučín
10:00Klára, Radkaterapie loutkou
2.5.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Terkaterapie loutkou
Květen
29.4.2022OstravaZŠ Těšínská
11:00Pavla, Jindraterapie loutkou
29.4.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Pavla, Jindraterapie loutkou
29.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
10:30Eva, Anetaterapie loutkou
29.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
9:30Eva, Anetaterapie loutkou
27.4.2022OstravaPrapos
9:30Klára, Vojtaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
10.30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
9:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022OpavaZŠ Dostojevského
8:30Jindra, Gabkaterapie loutkou
26.4.2022BrnoMŠ Barvičova
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
22.4.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální DiakonieVítkovice
10:00Pavla, Jitkaterapie loutkou
22.4.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální DiakonieVítkovice
9:00Pavla, Jitkaterapie loutkou
19.4.2022BrnoZŠ Štolcova
9:30Eva, Vojtaterapie loutkou
11.4.2022OstravaPrapos
10:00Ondraterapie loutkou
11.4.2022OstravaPrapos
9:00Ondraterapie loutkou individuální
8.4.2022BrnoKociánka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
6.4.2022OpavaZŠ Slezského odboje
10:00Jindra, Gabkaterapie loutkou
6.4.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:00Ondraterapie loutkou individuální
6.4.2022OstravaZŠ Železárenská
9:00Ondraterapie loutkou individuální
5.4.2022BrnoZŠ Štolcova
9:30Eva, Vojtaterapie loutkou
1.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
10:00Eva, Anetaterapie loutkou
1.4.2022BrnoMŠ Gellnerova
9:00Eva, Anetaterapie loutkou
Duben
31.3.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Adam, Ondraterapie loutkou
31.3.2022OstravaZŠ Těšínská
9:00Adam, Ondraterapie loutkou
29.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
28.3.2022BrnoKociánka
9:00Eva, Tomášterapie loutkou
25.3.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Eva, Vojtaterapie loutkou
22.3.2022BrnoMŠ Štolcova
10:00Eva, Vojtaterapie loutkou
16.3.2022OstravaZŠ Wolkrova
10:15Ondraterapie loutkou individuální
16.3.2022OstravaZŠ Železárenská
9:00Ondraterapie loutkou individuální
11.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
8.3.2022BrnoMŠ Barvičova – Ibsenka
10:00Eva, Tomášterapie loutkou
8.3.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
10:00Adam, Pavlaterapie loutkou
8.3.2022OstravaZŠ a MŠ Speciální Diakonie – Hrabůvka
9:00Adam, Pavlaterapie loutkou
1.3.2022BrnoZŠ Štolcova
9:00Eva, Vojtaterapie loutkou
Březen
18.2.2022OstravaZŠ Těšínská
10:00Ondraindividuální terapie loutkou
18.2.2022OstravaZŠ Těšínská
8:45Ondraindividuální terapie loutkou
15.2.2022OstravaZŠ Železárenská
10:15Ondraindividuální terapie loutkou
15.2.2022OstravaZŠ Wolkrova
9:00Ondraindividuální terapie loutkou
Únor