KVAK+ŽBLUŇK= Velká Čtecí Láska

Účastníci této literární dílny se zážitkovou formou seznámí s předlohou A. Lobela: Kvak a Žbluňk a budou moci nahlédnout do kouzelného světa knih, literatury a fantazie. Žáci poznají  naše loutkové hrdiny: aktivního žabáka Kvaka a věčně nespokojeného ropušáka Žbluňka.  Společně budou hybateli děje v jejich příbězích o přátelství, touze někoho potěšit nebo o schopnosti uznat svou chybu. 

Dílna je určena pro žáky 1. – 2. třídy ZŠ

Délka: 90 min.

Cena: minimální částka 1.400 Kč/dílna
při skupině nad 20 dětí 70 Kč/dítě

Dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

26.4.2024Český TěšínZŠ Ostravská
7:50Pavla, Terka1.A
15.4.2024Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Klára, Jindra2.třída
Duben
26.3.2024Český TěšínZŠ Ostravská
7:50Klára, Pavla1.D
Březen
21.2.2024Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Pavla, Terka1.třída
Únor
10.1.2024Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
9:05Terka, Pavla1.-2.tř 21 žáků
Leden
7.12.2023Český TěšínZŠ Ostravská
9:50Klára, Jindra2.A
Prosinec
20.11.2023Frýdek MístekZŠ El. Krásnohorské
8:00Pavla, Terka2.C
14.11.2023Český TěšínZŠ Ostravská
8:45Pavla, Klára2.B
9.11.2023HaťZŠ Hať
10:00Klára, Pavla2.B
9.11.2023HaťZŠ Hať
8:00Klára, Pavla2.A
8.11.2023Orlová LutyněZŠ U kapličky
10:00Pavla, Terka2.B
8.11.2023Orlová LutyněZŠ U kapličky
8:00Pavla, Terka2.A
Listopad
23.10.2023Frýdek MístekZŠ El. Krásnohorské
10:00Pavla, Terka2.třídy
23.10.2023Frýdek MístekZŠ El Krásnohorské
8:00Pavla, Terka2.třídy
Říjen
26.6.2023OdrySŠ Odry
10:15Klára, Jindra
9.6.2023KopřivniceZŠ 17. listopadu
10:55Jindra, Pavla
Červen
11.4.2023RychvaldZŠ Rychvald
10:00Pavla, Jindra2. třída
11.4.2023RychvaldZŠ Rychvald
8:00Pavla, Jindra2.třída
5.4.2023OstravaZŠ Matiční, 30.dubna
10:00Klára, Pavla1.D
5.4.2023OstravaZŠ Matiční, 30.dubna
8:00Klára, Pavla1.C
Duben
29.3.2023OstravaZŠ Matiční, 30.dubna
10:00Klára, Pavla1.B
29.3.2023OstravaZŠ Matiční, 30. dubna
8:00Klára, Pavla1.A
17.3.2023VáclavoviceZŠ Václavovice
10:00Klára, Pavla1.tř
17.3.2023VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Klára, Pavla1.tř
Březen
15.2.2023VratimovZŠ Vratimov, Datyňská
9:55Pavla, Honza1.tř
15.2.2023VratimovZŠ Vratimov, Datyňská
7:55Pavla, Honza1.tř
14.2.2023Frýdek Místek5.ZŠ El. Krásnohorské
10:00Honza, Pavla1.tř
14.2.2023Frýdek Místek5.ZŠ El. Krásnohorské
8:00Honza, Pavla1.tř
Únor
4.1.2023BohumínZŠ Dr. E. Beneše
10:50Klára, Pavla1.třída a předškoláci
4.1.2023BohumínZŠ Dr. E. Beneše
9:00Klára, Pavla1.třída a předškoláci
Leden
15.11.2022RychvaldZŠ Rychvald
8:00Klára, Pavla2.C
Listopad
18.10.2022KarvináZŠ Mendelova
10:00Klára, Pavla2.A
18.10.2022KarvináZŠ Mendelova
8:00Klára, Pavla1.A
Říjen
23.9.2022SpálovZŠ Spálov
10:10Klára, Pavla1.-3.roč
23.9.2022SpálovZŠ Spálov
8:10Klára, Pavla1.-3-roč.
Říjen
6.6.2022Nový JičínZŠ Tyršova
9:50Klára1.ročník
Červen
27.5.2022Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Klára, Pavla1.tř
27.5.2022Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Klára, Pavla1.tř
Květen
13.4.2022OdrySPŠ Odry
9:00Klára, Pavla1.ročník
11.4.2022Ostrava ZŠ Matiční, 30 dubna
10:00Klára, Jindra1.třída
11.4.2022Ostrava ZŠ Matiční, 30 dubna
8:00Klára, Jindra1.třída
Duben
24.3.2022OstravaZŠ Matiční, 30 dubna
10:00Klára, Jindra1.B
24.3.2022OstravaZŠ Matiční, 30.dubna
8:00Klára, Jindra1.C
11.3.2022VáclavoviceZŠ Václavovice
10:00Honza, Pavla2.tř
11.3.2022VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Honza, Pavla1.tř
Březen
16.12.2021KarvináZŠ Mendelova
10:00Honza, Jindra2.B
16.12.2021KarvináZŠ Mendelova
8:00Honza, Jindra2.A
Prosinec
6.10.2021OstravaKomunitní centrum
9:00Honza, Lukáš1.-4.tř
Říjen
19.1.2021Frýdek MístekZŠ E.Krásnohorské
8:00Klára, Pavla1.tř
13.1.2021OstravaZŠ Provaznická
10:00Klára, Jitka2.C
Leden
11.12.2020KarvináZŠ Mendelova
10:00Klára, Jitka2.tř
11.12.2020KarvináZŠ Mendelova
8:00Klára, Jitka2.tř
Prosinec
13.10.2020OstravaZŠ Matiční
10:00Klára, Pavla2.tř
13.10.2020OstravaZŠ Matiční
8:00Klára, Pavla2.tř
Říjen