Olda a František

Dílna je zaměřená na způsoby řešení konfliktních situací, se kterými se děti běžně setkají ve svém životě: jeden chce to a druhý něco zcela jiného. Dětem jsou odehrány tři krátké příběhy s loutkami Oldou a Františkem a žáci hledají řešení odehraných situací. Dílna je vedena respektujícím způsobem komunikace v bezpečném prostředí hry.

Dílna je určena pro žáky 1. – 2. třídy ZŠ

Délka: 45 minut

Cena: 60Kč/žák, dílnu je možné zaplatit v den konání dílny

Dílna se uskuteční v jedné třídě vaší školy, která by měla být upravena pro možnou realizaci dílen, tzn. lavice po stranách třídy

Kdy, kde, v kolik, kdo:

1.3.2023Orlová LutyněZŠ U kapličky
8:55Radka, Jindra1.tř
1.3.2023Orlová LutyněZŠ U kapličky
8:00Radka, Jindra1.tř
Březen
30.11.2022Frýdek Místek2.Základní škola 
Jana Čapka 2555
10:00Jindra, Radka2.A
30.11.2022Frýdek Místek2.Základní škola 
Jana Čapka 2555
8:55Jindra, Radka2.B
18.11.2022VáclavoviceZŠ Václavovice
8:55Pavla, Jindra1.tř
18.11.2022VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Pavla, Jindra1.tř
16.11.2022KopřivniceZŠ 17. listopadu
10:55Jindra, Radka
Listopad
6.10.2022Frýdek Místek5.ZŠ El. Krásnohorské
9:00Radka, jindra1.C
Říjen
22.9.2022KarvináZŠ Mendelova
8:00Radka, Jindra1.B
Září
24.6.2022Ostrava Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:00Pavla, Jindra1.tř
Červen
25.3.2022Dolní DomaslaviceZŠ Dolní Domaslavice
7:30Radka, Jindra2.třída
23.3.2022OstravaZŠ Provaznická
10:55Pavla, Jindra2.A
7.3.2022SudiceZŠ Sudice
8:45Radka, Jindra1.tř
Březen
18.2.2022OstravaZŠ Provaznická
10:55Radka, Jindra2.B
Únor
27.1.2022DětmaroviceZŠ Dětmarovice
10:45Radka, Jindra2.tř
27.1.2022DětmaroviceZŠ Dětmarovice
9:50Radka, Jindra1.tř
19.1.2022Český TěšínZŠ Hrabina
10:45Radka, Jindra2.B
19.1.2022Český TěšínZŠ Hrabina
9:50Radka, Jindra2.A
14.1.2022Nový JičínZŠ Tyršova 1
9:50Pavla, Radka1.tř
13.1.2022KarvináZŠ Mendelova
10:00Radka, Jindra1.B
13.1.2022KarvináZŠ Mendelova
8:55Radka, Jindra1.A
Leden
1.12.2021VáclavoviceZŠ Václavovice
9:00Pavla, Jindra1.nebo 2.tř
1.12.2021VáclavoviceZŠ Václavovice
8:00Pavla, Jindra1. nebo 2.tř
Prosinec
26.11.2021Velké AlbrechticeZŠ Velké Albrechtice
8:00Pavla, Jindra1.+2.tř
19.11.2021Havířov Montessori základní škola Úsměv
10:00Pavla, Radka1.+2.tř
5.11.2021OstravaZŠ Provaznická
10:55Pavla, Sandra1.tř
5.11.2021OstravaZŠ Provaznická
10:00Pavla, Sandra1.tř
Listopad
26.10.2021OstravaKomunitní centrum
9:00Lukáš, Jindra1.-4.tř
Říjen
21.5.2021KarvináZŠ Mendelova
10:55Jindra, Sandra1.tř
21.5.2021KarvináZŠ Mendelova
10:00Jindra, Sandra1.tř
Červen
14.9.2020OstravaZŠ Provaznická
10:00Jindra, Sandra2.C
4.9.2020OstravaZŠ Provaznická
8:55Pavla, Sandra3.tř
4.9.2020OstravaZŠ Provaznická
8:00Pavla, Sandra3.tř
Září
24.1.2020Krásné PoleZŠ Krásné Pole
10:00Pavla, Sandra2.B
24.1.2020Krásné PoleZŠ Krásné Pole
8:55Pavla, Sandra2.A
10.1.2020KarvináZŠ a MŠ Mendelova
10:00Pavla, Jindra1.tř
Leden
11.11.2019LichnovZŠ Lichnov
10:50Jindra, Sandra2.tř
11.11.2019LichnovZŠ Lichnov
9:55Jindra, Sandra1.tř
Listopad
22.10.2019OstravaZŠ Komenského
8:45Pavla, Sandra1.tř
Říjen
26.06.2019Hať ZŠ Hať
8:45Pavla, Eva 2.třída
26.06.2019Hať ZŠ Hať
7:50Pavla, Eva 1.třída
Červen
    
09.04.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
8:50Jindra, Eva 2.třída
09.04.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50Jindra, Eva 1.třída
Duben
    
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:00Pavla, Eva 1.třída
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00Pavla, Eva 1.třída
28.02.2019Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
Pavla, Eva 1.třída
Únor
    
21.01.2019Dětmarovice ZŠ Dětmarovice
7:50Pavla, Jindra 2.třída
11.01.2019orlová lutyně zš u kapličky
10:00Pavla, Jindra 3.třída
Leden
    
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
10:55Pavla, Jindra 3.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
10:00Pavla, Jindra 2.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:55Pavla, Jindra 2.třída
21.11.2018Třinec ZŠ P. Bezruče
8:00Pavla, Jindra 1.třída
12.11.2018Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
9:00Jindra, ája 2.třída
12.11.2018Frýdek – Místek 5. ZŠ Frýdek – Místek
8:00Jindra, ája 2.třída
06.11.2018Velké Albrechtice ZŠ Velké Albrechtice
10:00Pavla, Jindra 
Listopad
    
09.10.2018kopřivnice ZŠ Lubina
8:00Pavla, Jindra 3.třída
Říjen
    
25.09.2018Rychvald ZŠ Rychvald
10:00Pavla, Jindra 2.třída
Září
    
10.04.2018Bohumín ZŠ E.Beneše
9:00Pavla, Jindra 1.třída
10.04.2018Bohumín ZŠ E.Beneše
8:00Pavla, Jindra 1.třída
03.04.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:30Pavla, Jindra 1.třída
Duben
    
15.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:45Pavla, Jindra 1.třída
15.03.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:00Pavla, Jindra 1.třída
Březen
    
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
10:55Pavla, Jindra 2.třída
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
9:55Pavla, Jindra 2.třída
22.02.2018Bruntál ZŠ Bruntál Jesenická
8:55Pavla, Jindra 2.třída
12.02.2018Ostrava ZŠ Matiční
10:00HaTo 2.třída
Únor
    
30.11.2017Ostrava Dětský domov Úsměv
16:00Pavla, Jindra mladší skupina
Listopad
    
31.10.2017Ostrava ZŠ Monty
9:00Pavla, Jindra 1.třída
30.10.2017Ostrava ZŠ Monty
10:00Pavla, Jindra 2.třída
30.10.2017Ostrava ZŠ Monty
9:00Pavla, Jindra 3.třída
Říjen
    
19.06.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
9:00HaTo 
08.06.2017Ostrava ZŠ Kosmonautů 15
11:10PaKl 8. třída
Červen